Usługi:

Rozwiązania doskonale dopasowane do potrzeb Twojej firmy

dowiedz się więcej

Potrzebujesz pomocy przy tworzeniu projektu?

wsparcie
icon-help

Masz pomysł na nową aplikację?

możemy ją stworzyć

Ściśle współpracujemy z klientem na każdym etapie projektu, dzięki czemu tworzymy rozwiązania, które są doskonale dopasowane do potrzeb firmy oraz specyficznego charakteru danego sektora.

Tworzymy aplikacje, które pomagają w rozwoju biznesu

Jak działamy:

services-chart-a-tablet
services-chart-a-mobile

nasze usługi

  • Aplikacje internetowe Tworzymy na zamówienie aplikacje internetowe, które są w 100% zgodne z Twoimi wymaganiami. Większość naszych rozwiązań frontendowych oparta jest na technologiach takich jak: Angular, React oraz Bootstrap, które są zintegrowane z systemami backendowymi za pomocą REST API.
  • Backend Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w rozwijaniu kompleksowych i niezawodnych systemów backendowych dla różnego typu biznesów. Nasze doświadczenie oraz dogłębna specjalistyczna wiedza teoretyczna pozwalają nam zrozumieć i rozwiązywać skomplikowane problemy algorytmiczne. W naszych projektach wykorzystujemy szeroki zakres technologii takich jak Java (Spring Framework, Java EE), Scala, czy Python, zawsze wybierając do danego zadania najskuteczniejsze narzędzia.
  • Wsparcie dewelopmentu Potrzebujesz pomocy w rozwoju swojego projektu? Nasi specjaliści mogą dołączyć do Twojego zespołu i ściśle współpracować z wewnętrznymi programistami w realizacji codziennych zadań. Szybko wdrażamy się w trwające projekty, skutecznie przyspieszając ich rozwój.

obszary specjalizacji

  • Machine learning
  • Telematyka
  • Blockchain
  • Chmura obliczeniowa
  • Rozwiązania dla startupów
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wytwarzaniu oprogramowania w różnych gałęziach biznesu, wypracowaliśmy cenne kompetencje technologiczne, które z sukcesami wykorzystujemy i ciągle udoskonalamy w trakcie prac nad nowymi zleceniami.

Nasze technologie:

services-chart-b-desktop
services-chart-b-tablet
services-chart-b-mobile

Języki programowania

Java
Kotlin
TypeScript
JavaScript
Python

Bazy danych

SQL Databases
(MySQL, Oracle, SQL Server, PostrgreSQL)
NoSQL Databases
(Cassandra, MongoDB, DynamoDB)

Machine Learning

TensorFlow
Keras

DevOps

AWS
Terraform
Ansible
Docker
Jenkins