icon-search

Sparkbit jednym z Najlepszych Twórców Oprogramowania w Polsce według Clutch

Anna Brumer 06.07.2020

Choć myśl o tworzeniu niestandardowego, dedykowanego oprogramowania może być przytłaczająca, szczególnie dla tych bez doświadczenia w programowaniu, istnieje wiele korzyści wynikających z postawienia na dedykowany system zamiast wykorzystania gotowego rozwiązania. Takie spersonalizowane rozwiązania są bardziej opłacalne, bezpieczne i elastyczne. Co najważniejsze, są one zaprojektowane tak, aby były zgodne z innymi narzędziami używanymi przez firmę.

W Sparkbicie tworzymy niezawodne systemy backendowe oraz aplikacje webowe i mobilne, które pomagają usprawniać pracę firm na całym świecie. Jesteśmy ekspertami w zakresie IoT i uczenia maszynowego. Dostarczamy doskonałe rozwiązania dla firm z różnych branż!

Cieszy nas, że nasza ciężka praca się opłaciła, ponieważ Clutch uznał nas za jednych z najlepszych twórców oprogramowania w Polsce w 2020 roku!

Clutch.co to platforma zbierającą obiektywne opinie od klientów i tworząca na tej podstawie rankingi najlepszych firm B2B.  Dlatego chcemy skorzystać z okazji, aby podziękować wszystkim naszym klientom, którzy poświęcili czas, aby zostawić nam recenzję. 

Dziękujemy także naszemu zespołowi za ich ciężką pracę i zaangażowanie w prowadzone projekty! 

Szukasz zespołu, który pomoże Ci w stworzeniu oprogramowania dedykowanego Twoim potrzebom? Skontaktuj się z nami!