icon-search

Sparkbit jednym z Najlepszych Dostawców Oprogramowania w Polsce według Clutch

Anna Brumer 23.04.2021

Budżet przeznaczony na IT wzrasta z każdym rokiem. Szacuje się, że 2021 roku wyniesie on prawie 4 biliony dolarów amerykańskich. To dynamicznie rozwijająca się branża dająca wiele możliwości. W dzisiejszych czasach start-upy, średnie firmy i korporacje coraz częściej zlecają swoje usługi IT zewnętrznym dostawcom celem zwiększenia produktywności i elastyczności.

Sparkbit oferuje rozwiązania, które mają na celu przekształcenie i przeniesienie Twojej firmy na zupełnie nowy poziom. Jesteśmy znani z szerokiego zakresu oferowanych rozwiązań – usług IT, niestandardowych systemów backendowych, jak również aplikacji webowych i mobilnych. Przywiązujemy dużą wagę do jakości naszej pracy. We wszystkim, co robimy, kierujemy się najlepszymi praktykami i standardami branżowymi.

Dzięki naszemu zaangażowaniu, nasza firma została uwzględniona na liście najlepszych dostawców usług IT w Polsce przez Clutch. Clutch.co to platforma zbierającą obiektywne opinie od klientów i tworząca na tej podstawie rankingi najlepszych firm B2B, a także wspierająca proces łączenia klientów z odpowiednimi usługodawcami.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim naszym klientom, którzy poświęcili czas, aby zostawić nam recenzje.

Jesteś zainteresowany współpracą z firmą IT o międzynarodowej renomie? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Opowiedz nam o Twojej firmie, potrzebach i wymaganiach. Pracujmy razem!