O nas:

Nasz zespół

dowiedz się więcej

Założyciele:

Michał Kręglewski CEO, inżynier oprogramowania oraz team leader z 18 letnim doświadczeniem w IT.

Od ponad 17 lat związany z branżą IT.

Na wcześniejszych etapach kariery Michał Kręglewski obejmował stanowisko Kierownika Działu Rozwoju Oprogramowania w NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa), gdzie nadzorował 15 programów badawczych oraz zarządzał zespołem.

Wcześniej przez 8 lat pracował jako konsultant techniczny i członek zespołu EAI (Enterprise Application Integration) dla Hewlett-Packard Enterprise, zajmując się projektami dla sektora publicznego, telekomunikacyjnego, bankowości oraz energetyki. Absolwent Informatyki na Politechnice Warszawskiej oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Projektami w Szkole Głównej Handlowej

Kasia Fulara COO w Sparkbit, 16 lat doświadczenia.

Kasia odpowiedzialna jest za rozwój biznesu oraz codzienną pracę firmy. Posiada tytuł magistra informatyki Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła także studia podyplomowe z zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej.

Wcześniej realizowała projekty dla sektora publicznego i prywatnego, w takich krajach jak Polska, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone. Była również odpowiedzialna za zarządzanie zespołem w Państwowym Instytucie Badawczym NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa) objętym budżetem 1,5 mln euro.

Doświadczenie Katarzyny Fulary obejmuje wszystkie obszary tworzenia oprogramowania. Absolwentka Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego i studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Projektami w Szkole Głównej Handlowej.

Jędrek Fulara CTO w Sparkbit, 16 lat doświadczenia.

Architekt oprogramowania i lider zespołu programistów w spółce Sparkbit, odpowiedzialny za definiowanie założeń technologicznych firmy oraz projektowanie architektury dla kluczowych klientów.

Ekspercką wiedzę i doświadczenie zdobywał pracując dla polskich dostawców oprogramowania oraz jako konsultant dla brytyjskich i niemieckich klientów.

Zajmował się projektami obejmującymi obszary przetwarzania języka naturalnego, sieci semantycznych i monitorowania danych w czasie rzeczywistym. Pracował również na Uniwersytecie Warszawskim, uczestnicząc w kilku europejskich oraz polskich projektach badawczych i grantach.

Doktor Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego w dziedzinie analizy statycznej kodu i weryfikacji oprogramowania.

Poznaj zespół:

Kompletny zespół - szeroki zakres kompetencji

  • Kompetencje techniczne

    Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy ekspertami w korzystaniu z narzędzi programistycznych, aktywnie przykładamy się także do ich rozwoju. Nasze badania naukowe skupiają się na teoretycznych aspektach technologii z którymi pracujemy. Szczególnie jesteśmy specjalistami w językach programowania i technologiach związanych z JVM.
  • Jakość

    Przykładamy szczególną wagę do jakości naszej pracy. We wszystkim co robimy, kierujemy się najlepszymi praktykami sektora i najnowszymi standardami.
  • Wykształcenie

    Członkowie zespołu Sparkbit posiadają doktoraty i tytuły magistra w informatyce z najlepszych polskich uczelni. Uczestniczyliśmy w wielu międzynarodowych projektach badawczych i grantach zbierając bezcenne doświadczenie, które pozwala nam zrozumieć skomplikowane problemy i procesy.

Dowiedz się więcej o naszym zespole z naszego bloga

blog