Usługi:

Rozwiązania doskonale dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Dowiedz się więcej
icon-help

Masz pomysł na nową aplikację?

Możemy ją stworzyć!

Ściśle współpracujemy z klientem na każdym etapie projektu, dzięki czemu tworzymy rozwiązania, które są doskonale dopasowane do potrzeb firmy oraz specyficznego charakteru danego sektora.

Tworzymy aplikacje, które pomagają w rozwoju biznesu

Jak działamy:

services-chart-a-tablet
services-chart-a-mobile

nasze usługi

  • Aplikacje internetowe Tworzymy na zamówienie aplikacje internetowe, które są w 100% zgodne z Twoimi wymaganiami. Większość naszych rozwiązań frontendowych oparta jest na technologiach takich jak: Angular, React oraz Bootstrap, które są zintegrowane z systemami backendowymi za pomocą REST API.
  • Backend Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w rozwijaniu kompleksowych i niezawodnych systemów backendowych dla różnego typu biznesów. Nasze doświadczenie oraz dogłębna specjalistyczna wiedza teoretyczna pozwalają nam zrozumieć i rozwiązywać skomplikowane problemy algorytmiczne. W naszych projektach wykorzystujemy szeroki zakres technologii takich jak Java (Spring Framework, Java EE), Scala, czy Python, zawsze wybierając do danego zadania najskuteczniejsze narzędzia.
  • Wsparcie dewelopmentu Potrzebujesz pomocy w rozwoju swojego projektu? Nasi specjaliści mogą dołączyć do Twojego zespołu i ściśle współpracować z wewnętrznymi programistami w realizacji codziennych zadań. Szybko wdrażamy się w trwające projekty, skutecznie przyspieszając ich rozwój.

Obszary specjalizacji

  • Machine learning
  • Monitorowanie danych w czasie rzeczywistym
  • Blockchain
  • Telematyka
  • Rozwiązania dla startupów
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wytwarzaniu oprogramowania w różnych gałęziach biznesu, wypracowaliśmy cenne kompetencje technologiczne, które z sukcesami wykorzystujemy i ciągle udoskonalamy w trakcie prac nad nowymi zleceniami.

Nasze technologie:

services-chart-b-desktop
services-chart-b-tablet
services-chart-b-mobile

Języki programowania

Java
Python
Javascript
Typescript
Scala

Bazy danych

SQL Databases
(MySQL, Oracle, SQL Server, PostrgreSQL)
NoSQL Databases
(Neo4j, Cassandra)

Frameworki

Spring
AngularJS 1&2
Akka

Wdrażanie

Jenkins
Sonar
Docker