Outbound Lead Generation Specialist

  • region: Mazowieckie / Polska
  • miasto: Warszawa / zdalnie
  • Praca w Sparkbicie:

    Od 7 lat tworzymy dedykowane oprogramowanie dla klientów z USA, Niemiec, Japonii, UK, Włoch, Holandii, Izraela i Polski. Dla klientów zrealizowaliśmy ponad 30 projektów, stworzyliśmy też 2 wewnętrzne startupy. Pracujemy z firmami, które są nieco większe od nas, jak i z globalnymi organizacjami. Nasi programiści mają średnio 11 lat doświadczenia. Jeden z klientów powiedział o nas “bardziej niż software housem jesteście dla nas zewnętrznym działem R&D” – więc jak się domyślasz robimy trudne i ambitne projekty.

    Teraz szukamy kogoś kto pomoże nam pozyskiwać więcej zapytań, a przede wszystkim szuka “czegoś więcej” niż outbound 🙂

  • Zadania:

    • wspieranie zarządu w działaniach sprzedażowych – a jeżeli będziesz tego chcieć, to z czasem prowadzenie negocjacji w całości,
    • analizowanie jak obecne portfolio Sparkbit przełożyć na nowe leady i klientów – nie chodzi o samo dobieranie grupy docelowej do kampanii outboundowej. Będziesz realnie współtworzyć strategię sprzedaży,,
    • prospektowanie,
    • generowanie leadów – klienci mówią o nas “jesteście dla nas nie tyle software housem, co zewnętrznym działem R&D”. Liczymy, że dzięki Tobie szansę na dojście do podobnych wniosków dostanie więcej firm :),
    • pierwszy kontakt z potencjalnym klientem, kwalifikacja, zorganizowanie rozmowy handlowej z zarządem.
  • Oczekiwania:

    • masz doświadczenie w kampaniach wychodzących, ale rozumiesz, że personalizacja wiadomości poprzez imię i nazwę firmy, to w obecnych czasach za mało,
    • nie trzeba Ci tłumaczyć dlaczego lead ma znaczenie dopiero wtedy gdy zostanie zakwalifikowany,
    • wiesz, że celem klienta nie jest wynajem developerów, tylko rozwiązanie konkretnego biznesowego problemu,
    • Woodpecker, prospectin.fr, Sales Navigator, apollo.io, hunter.io – korzystałeś/aś z niektórych z tych narzędzi albo ich alternatyw,
    • Twoje kampanie lead generation przekładały się na zakwalifikowane leady,
    • doświadczenie w generowaniu leadów dla software house’u,
    • angielski C1,
    • powierzone zadania realizujesz nawet wtedy, gdy nikt Ci o nich nie przypomina,
    • ogarniasz, dowozisz i można na ciebie liczyć.
  • Mile widziane:

    • doświadczenie w generowaniu leadów z Europy Zachodniej i/lub Ameryki Północnej,
    • mile widziane będą wcześniejsze doświadczenia w sprzedaży – super jeżeli wcześniej prowadziłeś/aś rozmowy handlowe.
  • Oferujemy:

    • trampolinę do innych stanowisk – w przyszłości powierzymy Ci budowanie sprzedaży w Sparkbit (jeżeli się sprawdzisz i będziesz chciał/a rozwijać się w tym kierunku),
    • swobodę w działaniu – będziemy Cię wspierać, ale tylko wtedy, gdy o to poprosisz,
    • wpływ na rozwój firmy – zatrudniamy nieco ponad 20 pracowników, będziesz pierwszym pracownikiem, którego czas w 100% będzie poświęcany na pozyskiwanie klientów,
    • wsparcie naszego contentowca – nie szukamy samego generowania leadów, chcemy budować system pozyskiwania klientów i rozumiemy, że to wymaga zasobów i czasu,
    • pracę z klientami z Europy Zachodniej, Ameryki Płn. i Azji,
    • będziesz na bieżąco z technologiami, które realnie zmieniają działanie firm i globalnych organizacji,
    • wsparcie w postaci szkoleń/kursów związanych z Twoimi obowiązkami,
    • pakiet Multisport,
    • pakiet prywatnej opieki medycznej Allianz,
    • elastyczne godziny pracy,
    • możliwość pracy zdalnej lub w naszym biurze w Warszawie,
    • wynagrodzenie oparte na podstawie (7 000 – 12 000 zł) i prowizji uzależnionej od tego czy wygenerowane leady przejdą kwalifikację (pierwsza część prowizji) i zakończą się sprzedażą (druga część prowizji). Prowizje w przypadku wygenerowania leadów, z którymi potem zaczniemy współpracę będą wynosić dodatkowe kilka tysięcy złotych miesięcznie (ale nie mają górnego limitu),
    • umowę B2B,
    • środowisko gotowe do dyskusji i otwarte na Twoje pomysły,
    • poza tym lubimy grać w planszówki, a pracę kończyć o przysłowiowej 17,
    • spotkania firmowe – od kawy online w małych grupach po wspólne spotkanie cotygodniowe całej firmy.
wyślij CV na: jobs@sparkbit.pl

W związku z prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi, szanując Twoją prywatność oraz dbając o to, abyś wiedział kto i w jaki sposób przetwarza Twoje dane osobowe, poniżej przedstawiamy informacje, które pomogą Ci to ustalić.

  1. Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu oraz dokumentach rekrutacyjnych jest Sparkbit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-796) przy ulicy Wańkowicza 5/30 zarejestrowany pod numerem KRS: 0000729100 (dalej jako Sparkbit). Możesz skontaktować się ze Sparkbit pisząc na adres email: jobs@sparkbit.pl, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości związane z przetwarzaniem przez Nas Twoich danych osobowych.
  2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji współpracowników Sparkbit.
  3. Ponadto każdy kandydat aplikując zgadza się na przetwarzanie swojej aplikacji przez podmiot świadczący usługę rekrutacyjną na rzecz Sparkbit spółka z o.o., którym jest Casbeg sp. z o.o. sp.k., ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332 Wrocław.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w Rekrutacji.
  1. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną przez Ciebie zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).
  2. Masz prawo do żądania od Sparkbit dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  3. Sparkbit prowadzi ciągłą rekrutację, bez rozróżniania pojedynczych procesów rekrutacyjnych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji przez okres 5 lat.
  4. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych.
  5. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  6. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie UODO).

aktualne oferty

Frontend Developer
miasto:
Warszawa / zdalnie
region:
Mazowieckie / Polska
detale
Tech Leader
miasto:
region:
detale
Junior AWS/Python Developer
miasto:
region:
detale
Python Developer
miasto:
region:
detale
Junior Software Developer
miasto:
region:
detale