icon-search

Aplikujesz do Sparkbit? – Zobacz co Cię czeka krok po kroku

Anna Brumer 02.08.2019

Proces szukania nowej pracy często nie jest łatwy, zwłaszcza jeśli nie wiesz czego się spodziewać po złożeniu aplikacji do danej firmy. Chcemy Ci to maksymalnie uprościć, dlatego przygotowaliśmy ten poradnik pokazujący jak krok po kroku wygląda rekrutacja do Sparkbit. 

W Sparkbit bardzo szanujemy naszych pracowników i cenimy ich czas – poczujesz to już na etapie rekrutacji. Nasz rekruter jest dostępny dla Ciebie w każdym momencie, jeśli masz jakieś wątpliwości on Ci zawsze pomoże. Nie bój się pytać – my zawsze chętnie odpowiemy. Staramy się też maksymalnie szybko wrócić do Ciebie z informacją o wynikach rekrutacji. Nie zdziw się jeśli zadzwonimy już na drugi dzień. Co jeszcze? Oto czego możesz się spodziewać po wysłaniu do nas swojego CV.

Krok 1 – Aplikujesz 

Wciąż szukasz swojej wymarzonej pracy? Możemy Ci pomóc – sprawdź nasze aktualne oferty pracy (https://www.sparkbit.pl/pl/careers/ ) i wyślij nam swoje CV. Jeśli akurat w tym momencie nie znalazłeś interesującej Cię oferty – nie przejmuj się. U nas zawsze jest miejsce dla zdolnych specjalistów IT. Wyślij nam swoje CV na jobs@sparkbit.pl, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy praca która pasuje do Twojego doświadczenia i zainteresowań będzie możliwa. 
Wysłałeś już do nas CV – gratulacje, pierwszy krok do Twojej wymarzonej pracy za Tobą. Teraz my analizujemy Twoje zgłoszenie. 

Krok 2 – Dzwonimy do Ciebie

Nasz rekruter zawsze powiadomi Cię o wynikach naszych działań związanych z Twoją aplikacją. Jeśli to Ciebie szukamy to zadzwoni, żeby umówić się na spotkanie w naszym biurze w Warszawie i opowie Ci o kolejnych krokach.

Krok 3 – Praktyczny test techniczny

Ważną częścią naszego procesu rekrutacyjnego będzie sprawdzenie Twoich kompetencji technicznych. Poprosimy Cię, abyś w praktyce pokazał co umiesz. Zadanie, jakie od nas dostaniesz będzie dostosowane do Twojego poziomu doświadczenia i umiejętności wymaganych na stanowisko, na które aplikujesz. To jedna z najciekawszych części naszej rekrutacji. Zadanie ma pokazać Ci, jakie mamy oczekiwania i czego możesz spodziewać się w ramach kolejnego etapu, czyli – spotkania!

Krok 4 – Spotkajmy się 

Chcemy dowiedzieć się o Tobie więcej. Zaprosimy Cię więc do siebie na rozmowę, w trakcie której Ty opowiesz nam o sobie, a my pokażemy Ci czym się zajmujemy i powiemy jak wygląda praca w Sparkbit. Po naszym spotkaniu zwykle podejmujemy decyzję, czy jesteś idealnym kandydatem do pracy w Sparkbit. Rozmowa rekrutacyjna podzielona jest na dwie części. Pierwsza to luźna rozmowa, w której chcemy się wzajemnie poznać, a druga to sprawdzenie Twoich umiejętności technicznych. W drugiej części możesz się spodziewać pytań teoretycznych jak i praktycznych. Zawsze są zadania do zakodowania na komputerze. Nie musisz przychodzić ze swoim sprzętem – my o wszystko zadbamy. Jeśli nie możesz przyjechać do nas, to rozmowę możemy podzielić na dwie części – pierwsza może  odbyć za pomocą wideokonferencji. Jeśli jej wynik będzie pozytywny, to w dogodnym dla Ciebie terminie spotkamy się już face to face u nas w biurze, żeby sprawdzić Twoje umiejętności techniczne. 

Krok 5 – Witamy w Sparkbit!

Jeśli przekonałeś nas na rozmowie i otrzymałeś ofertę –  Gratulacje! Twoje poszukiwania się skończyły – właśnie znalazłeś swoją wymarzoną pracę. Witamy w Sparkbit! To będzie niezapomniany czas. Nasz rekruter przekaże Ci wszystkie szczegóły i pomoże zorganizować wszystko tak, aby praca u nas była tą wymarzoną już od pierwszej minuty w naszym biurze. 
Chcesz wiedzieć jak wygląda pierwszy dzień w Sparkbit? Dostaniesz mentora, który wprowadzi Cię w świat Sparkbit. Co jeszcze? Przeczytaj nasz blogowy wpis ,,Twój pierwszy dzień w Sparkbit”.

Jeśli tym razem się nie udało – spróbuj ponownie! Zawsze jesteśmy otwarci na rozważenie Twojej kandydatury pod kątem innych projektów i możliwości. My też zachowamy Twoje CV – nie bądź zaskoczony (zaskoczona), jak sami do Ciebie zadzwonimy. Powodzenia!

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy w zakładce Kariera. 

Komentarze: 0

Notice: Korzystanie z Motyw nieposiadający comments.php uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon comments.php. in /var/www/html/pl/wp-includes/functions.php on line 4598

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *