icon-search

7 rzeczy, które musisz o nas wiedzieć – praca w Sparkbit !

Ania Brumer 27.09.2018

Odwiedzasz dziesiątki stron software house’ów i nie wiesz do którego aplikować? Chciałbyś się dowiedzieć więcej o firmie zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w rekrutacji? Szukasz miejsca, gdzie będziesz pracował w najnowszych technologiach, na najlepszym sprzęcie? Chcesz być częścią ciekawych projektów? Doskonale znamy te potrzeby dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten krótki artykuł. Dowiedz się jak wygląda praca w Sparkbicie i aplikuj do nas już dziś!

studio-republic-644339-unsplash

 • Cenimy dzielenie się wiedzą

  Cenimy dzielenie się wiedzą, często organizujemy wewnętrzne prezentacje, wspólnie rozwiązujemy pojawiające się w projektach problemy.  Chcemy by programiści mogli czerpać nawzajem ze swoich doświadczeń i dzięki temu jeszcze lepiej rozwijać swoje umiejętności. Jeżeli więc czujesz, że jeszcze jest dużo rzeczy, których chciałbyś się nauczyć z pewnością będziesz pasował do naszego zespołu!

  _MG_0252

 • Budowanie zgranego zespołu jest dla nas ważne

  Dobra atmosfera w pracy oraz budowanie zgranego zespołu jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też staramy się, żeby każda osoba u nas czuła się ważną częścią firmy. Często organizujemy wyjścia integracyjne i spotkania po pracy (team beer i wieczorne planszówki) Co tydzień mamy  spotkania międzyprojektowe, na których wymieniamy się doświadczeniami i rozmawiamy o pojawiających się wyzwaniach.

_MG_0530

 • Komfortowe warunki pracy to dla nas absolutny must-have

  Zbudowaliśmy przyjazne środowisko pracy, które zapewnia nieskrępowaną możliwość rozwoju członkom naszego zespołu. Dlatego też programiści u nas pracują tylko na najlepszym sprzęcie, mają wygodne, ergonomiczne stanowiska pracy. Do dyspozycji pracowników jest także bogata w przekąski i pyszną kawę kuchnia. Co więcej, codziennie rano w naszym biurze pojawiają się  świeże owoce i warzywa!

  _MG_0968

 • Pracujemy w metodyce Kanban i Scrum

  Wszystkie nasze projekty zarządzane są w metodyce Kanban lub Scrum. Codziennie rano organizujemy projektowe stand-up’y, dzielimy się informacjami, na bieżąco pomagamy w rozwiązaniu pojawiających się problemów. Jeżeli więc słowo takie jak sprint nie kojarzy Ci się tylko z biegiem na 100 m, jesteś idealnym kandydatem!

  _MG_0866

 • Inwestujemy w rozwój naszych pracowników

  Wyznajemy zasadę, że człowiek uczy się przez całe życie. Dlatego też posiadamy własną bibliotekę, zawsze jesteśmy otwarci na chęć pozyskiwania wiedzy, sponsorujemy wyjazdy na konferencje i zdobywanie nowych certyfikatów. Jeżeli więc szukasz miejsca, które będzie wspierało Twoje aspiracje – nie musisz dalej szukać, właśnie je znalazłeś.

_MG_9983

 • Jakość tworzonego przez nas oprogramowania jest dla nas bardzo ważna

  Jakość powstającego kodu ma dla nas duże znaczenie, dlatego stosujemy szczegółowe przeglądy kodu, automatyczne testy i ciągłą integrację. Cenimy u naszych programistów dokładność i dążenie do wyznaczonego celu.  Masz oko do szczegółów? Świetnie! Właśnie takich osób szukamy.

  1

 • Mamy psa!

  Nie jesteśmy korporacją. Mamy biuro w przyjaznej okolicy, tuż przy metrze Kabaty, zespół nie liczy więcej niż 25 osób, a dzień w pracy umila nam Cini – the dev dog.

Screen Shot 2018-09-27 at 15.02.29

Jeżeli chciałbyś być częścią naszego zespołu aplikuj na: jobs@sparkbit.pl

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na: www.sparkbit.pl/pl/careers

Komentarze: 0

Notice: Korzystanie z Motyw nieposiadający comments.php uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon comments.php. in /var/www/html/pl/wp-includes/functions.php on line 4598

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *