Toucan – aplikacja do automatyzacji procesu rekrutacji

  • Projekt: Toucan
  • Klient: Toucan
  • Rok: 2018
  • Strona www: toucanapp.io

Aplikacja webowa

wyzwanie:

Naszym wyzwaniem było stworzenie przyjaznej dla użytkownika aplikacji, która pomoże efektywnie przeprowadzać rekrutację, śledzić dane kandydatów i kampanie rekrutacyjne, analizować zebrane dane i porównywać kandydatów.

Celem projektu było dostarczenie prostego w użyciu narzędzia oszczędzającego czas rekruterów, który gromadzić będzie wszystkie informacje w jednym miejscu i ostatecznie zastąpi papierowy obieg dokumentacji.

Użyte narzędzia:

NodeJS
TypeScript
Express
MongoDB
React
TypeScript
Redux
Toucan jest łatwą w użyciu, innowacyjną aplikacją, która pozwala rekruterom w szybki sposób wyszukiwać kandydatów i efektywnie przeprowadzać proces rekrutacji.

rozwiązanie:

Toucan całościowo wspiera proces rekrutacji, na każdym z jego etapów. W ramach aplikacji możliwe jest automatyczne importowanie profili kandydatów (w tym wszystkie załączone dokumenty), podgląd stworzonych profili, planowanie i przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych.

Aplikacja zapewnia również w przyjazny dla użytkownika sposób wgląd w statystyki i wskaźniki KPI. Tryb rozmowy rekrutacyjnej jest zoptymalizowany pod kątem tabletu i obsługuje tworzenie odręcznych notatek (zarówno przez rekrutera, jak i kandydata), które są bezpiecznie przechowywane w systemie.

Dzięki aplikacji Toucan tradycyjny papierowy obieg dokumentów jest całkowicie wyeliminowany, poufne dane są bezpiecznie przechowywane i pozostają dostępne do wykorzystania w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Wszystkie informacje o kandydacie w jednym miejscu
Łatwe umawianie spotkań z kandydatami
Odręczne e-notatki automatycznie zapisywane na profilu kandydata

skutek:

Dostarczyliśmy intuicyjne w użyciu narzędzie, dzięki któremu proces rekrutacyjny przebiega szybciej i sprawniej, a rekruterzy oszczędzają swój czas.

Dowiedz się więcej na: www.toucanapp.io