Java Developer

  • region: mazowieckie
  • city: Warsaw
  • Opis stanowiska

    Obecnie poszukujemy programistów do naszych zespołów projektowych. Zależy nam na kandydatach, którzy lubią swoją pracę i chcą się stale rozwijać.

    Jak wygląda praca w Sparkbicie:

    • Pracujemy w metodyce Kanban i mamy codzienne spotkania projektowe. Dzielimy się wiedzą i współpracujemy ze sobą, na każdym etapie projektu.
    • Nie jesteśmy korporacją. Zbudowaliśmy przyjazne środowisko pracy, które zapewnia nieskrępowaną możliwość rozwoju naszym programistom.
    • Jakość powstającego kodu ma dla nas duże znaczenie, dlatego stosujemy szczegółowe przeglądy kodu, automatyczne testy i ciągłą integrację. Automatyzujemy (prawie) wszystko.
    • W większości naszych projektów programiści mają bezpośredni kontakt z klientami. Dlatego ważna jest dla nas dobra znajomość angielskiego.
  • Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość Javy
    • Znajomość Spring Framework
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość: Cassandra, JavaScript, TypeScript, AngularJS lub ReactJS
    • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Zaangażowanie, samodzielność i dążenie do rozwijania swoich umiejętności
    • Nastawienie na końcowy efekt i dbałość o szczegóły
    • Komunikatywność i inicjatywa
  • Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • Przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą osiąganiu wyników i rozwijaniu umiejętności
    • Interesujące i wymagające projekty
    • Pracę w super zespole w naszym komfortowym biurze na Kabatach
    • Finansujemy udział w konferencjach w Polsce i Europie
    • Szkolenia, certyfikaty
    • Dobrze wyposażone stanowisko pracy (Lenovo ThinkCenter i dwa monitory lub Apple iMac 27”)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Środowisko gotowe do dyskusji i otwarte na Twoje pomysły
    • Wyjścia integracyjne, gry planszowe, konsolę do gier
    • Kawę z ekspresu, napoje i snacki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres jobs@sparkbit.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez spółkę Sparkbit s. c. z siedzibą w Warszawie.”

Aktualnie prowadzimy projekty związane z obszarami:

  • analizy zachowań i stylu jazdy kierowców,
  • współpracy w czasie rzeczywistym przy procesie tworzenia, analizy
    i recenzowania ustrukturyzowanych dokumentów,
  • zwiększania efektywności procesów HR poprzez tworzenie
    specjalistycznych narzędzi.

Pracujemy w nowoczesnych technologiach:

  • JavaScript, Typescript, AngularJS 1 i 2
  • Java 8, Scala, Spark, Cassandra

Open
positions

Senior UX/UI Designer
city:
Warszawa
region:
mazowieckie
details
Web Developer
city:
Warszawa
region:
mazowieckie
details
JavaScript Developer
city:
Warsaw
region:
mazowieckie
details